• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szanowni Państwo,
 
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, zwraca się z apelem do mieszkańców Gminy Dębica i okolic o przekazanie dawnych sprzętów gospodarstwa domowego, a także trofeów myśliwskich, elementów skórzanych i futrzanych ubrań oraz nakryć głów.
 
 
Powyższe przedmioty i rzeczy służyć będą realizacji zajęć dydaktycznych w Centrum Edukacji Ekologicznej i Osadzie Słowiańskiej w Stobiernej. Podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą, pragniemy przybliżyć współczesnemu pokoleniu dawne zwyczaje, zawody, a więc to jak żyli, pracowali i czym się zajmowali nasi przodkowie.
Każdy ofiarodawca może zgłosić się do Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu, Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej bądź placówek podległych, w celu przekazania wyżej wymienionych artefaktów.
 
Ofiarodawcy w nagrodę otrzymają podziękowanie-voucher na skorzystanie z oferty kulturalnej placówek CKiB: Osady Słowiańskiej w Stobiernej, Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej, Ekspozycji Historyczno-Dydaktycznej przy Górze Śmierci w Paszczynie.
 
Osoba do kontaktu:
Karolina Marć
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 724 346 922
lub
Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie Osiedlu
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 14 6828900
 

Galeria:

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but .../public_html/images/public_html/images/galeria2 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.