• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Masz za dużo ciuchów, w których nie chodzisz? Chcesz odświeżyć swoją szafę?
Koniecznie weź udział w Eko-szafingu!

W sobotę 31 sierpnia spotkamy się w Domu Kultury w Nagawczynie podczas drugiej edycji Eko-szafingu, by uwolnić swoje ciuchy i zdobyć nowe perełki.

Dołącz do akcji wymiany i okazyjnej sprzedaży ciuchów i dodatków!


CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ I WYSTAWIĆ SWOJE CIUCHY?

Wstęp dla kupujących: DARMOWY!

Masz pytania? Napisz na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zasady są bardzo proste:

1. Wystawcy potwierdzają chęć uczestnictwa w wydarzeniu poprzez wysłanie zgłoszenia na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ( ilość miejsc ograniczona).

2. Wystawcy powinni być na miejscu 15 min przed rozpoczęciem Eko-szafingu, by rozłożyć swoje stoisko.

3. Każdy wystawca musi zadbać we własnym zakresie o własny stojak/wieszak, na którym wyeksponuje ubrania (+ wieszaki do powieszenia ubrań) organizator zapewnia każdemu wystawcy jeden stolik.

4. Nie przynosimy całej swojej szafy (wszyscy musimy się pomieścić).

5. Co wymieniamy i sprzedajemy: ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki... czyli wszystko to, co zalega Wam w szafach, półkach i szufladach.

6. Wszystkie przyniesione rzeczy powinny być czyste i w dobrym stanie - nie mogą być zniszczone, sprane czy mocno znoszone.

7. Zalecamy podpisać wcześniej własne rzeczy przypinając/przyklejając do każdego ubrania karteczkę z loginem lub imieniem i nazwiskiem.

8. Nie ma sztywno określonych zasad, co do wymiany rzeczy – każdy robi to na „własnych warunkach”. Najlepiej stosować zasadę WZN: wyszukaj (atrakcyjną rzecz), znajdź (jej właściciela), negocjuj warunki :)

9. Możesz sprzedawać swoje rzeczy, ale cena powinna być okazyjna - tylko wtedy będzie to zgodne z ideą Eko-szafingu i stanie się zachętą do robienia ekologicznych „zakupów”.

10. Wszystkich obowiązuje zasada: Uważaj na własne rzeczy – Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki, zniszczone w trakcie akcji, skradzione lub zagubione

11. W przypadku rezygnacji z udziału w Eko-szafingu prosimy o wcześniejszą informację.

 

  • ekoo

Galeria: